Artikelnummer: CSSCO6NW55MSV
Standaard snelkoppelingen slangpilaar staal ORION
Snelkoppeling NW 5,5 met slangpilaar 6 mm
Artikelnummer: CSSCO6NW55MSV
Direct leverbaar
excl. btw incl. btw
Materialen
Type kogelvergrendeling:
Behuizing: Vernikkeld messing
Schuifhuls: Staal gehard en vernikkeld
Afdichtingen: NBR
Temperatuurbereik:
-20°C tot +100°C
Bedrijfsdruk:
0 - 35 bar, en ruw vacuüm
Debiet*:
550 l/min (type kogelvergrendeling: 1140 l/min)
Aanwijzing:
Compatibel met**:
ARO (210), ORION (44510), Cejn (300), Rectus (14, 22), JWL (512, 522, 523, 572)
*6 bar ingangsdruk, 0,5 bar drukverschil
TECHNISCHE GEGEVENS
Slang/buis Ø inwendig
6 mm
Materiaal
Staal gehard en verzinkt
Doorlaat (DN)
5.5 mm