Numer artykułu: CSSCO8NW55MSV
Szybkozłączki standardowe ze stali klęskowej ORION
Szybkozłączka NW 5,5 z końcówką węża 8 mm
Numer artykułu: CSSCO8NW55MSV
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
Materiałów
Typ zamka kulowego:
Obudowa: Mosiądz niklowany
Tuleja ślizgowa: Stal hartowana i niklowana
Uszczelki: NBR
Zakres temperatur:
-20°C do +100°C
Ciśnienie robocze:
0 - 35 bar i próżnia surowa
Płynąć*:
550 l/min (zamek kulowy: 1140 l/min)
Uwaga:
Kompatybilny z**:
ARO (210), ORION (44510), Cejn (300), Rectus (14, 22), JWL (512, 522, 523, 572)
**Nazwy i oznaczenia są częściowo zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli.
*Ciśnienie wejściowe 6 bar, różnica ciśnień 0,5 bar
Dane techniczne
Wewnętrzna średnica węża/rurki
8 mm
Materiał
Stal hartowana i ocynkowana
Średnica nominalna (DN)
5.5 mm