Article number: SOK10PVC
PVC-U socks (not for plastic wire) PVC-U
sleeve Rp 1"-Rp 1", PVC-U
Article number: SOK10PVC
Directly available
excl. VAT incl. VAT
Wire socks PVC-U (not for plastic wire) PN 10
TECHNICAL DATA
Thread (G)
Rp 1"
Thread (G2)
Rp 1"
Length (L)
45 mm
Work pressure (PN)
10 bar