Numer artykułu: SOK10PVC
PVC-U
Skarpety druciane PVC-U (nie do drutu z tworzywa sztucznego) PN 10. RP 1''-RP 1''
Numer artykułu: SOK10PVC
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
Skarpety druciane PVC-U
PN 10
Dane techniczne
Gwint (G)
Rp 1"
Gwint (G2)
Rp 1"
Długość (L)
45 mm
Ciśnienie robocze (PN)
10 mm