Artikelnummer: SOK10PVC
PVC-U
Draadsokken PVC-U (niet voor kunststofdraad) PN 10. RP 1''-RP 1''
Artikelnummer: SOK10PVC
Direct leverbaar
excl. btw incl. btw
Draadsokken PVC-U
PN 10
TECHNISCHE GEGEVENS
Draad (G)
Rp 1"
Draad (G2)
Rp 1"
Lengte (L)
45 mm
Werk druk (PN)
10 bar