Numer artykułu: RCPLG40200
Siłownik beztłoczyskowy z prowadnicą
Siłownik beztłoczyskowy z prowadnicą, 40-200
Numer artykułu: RCPLG40200
Dokumenty dla Siłownik beztłoczyskowy z prowadnicą, 40-200
iconCylinder beztłoczyskowy z prowadzeniem (⌀ 16 - 40)
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
Dwustronnego działania
Głoska bezdźwięczna: Sprężone powietrze
Zakres temperatur:
-10°C do +80°C
Bitwa:
⌀16: 100 - 3300 mm
⌀25-63: 100 - 5700 mm
Dane techniczne
Średnica tłoka ⌀
40 mm
Skok
200 mm
M
M6 mm
N
8 mm
M1 (mm)
M6
N1 (mm)
17
P
103
Q1 x Q2
58 x 58
S
70 mm
S1
32.5
VH
54
VS
54
A
150
WH
69
WS
72
Z
9
C
30 mm
D
162 mm
E
74 mm
F
53 mm
Gwint (G)
G 1/4"
H (standardowy)
7.0
L
93 mm