Article number: VCOF140X70NITF
Oval suction cup for high speed handling - VCOFOval suction cup for high speed handling - 140 x 70
Oval suction cup, 140x70 mm. Nitrile
Article number: VCOF140X70NITF
Documents for Oval suction cup, 140x70 mm. Nitrile
icon3D-CAD-file (VCOF140X70NITF)
Directly available
excl. VAT incl. VAT
Oval suction cup for high speed handling - VCOF
TECHNICAL DATA
Length mm. (L1)
140 mm
Width (B)
70 mm
Stroke
16.5 mm