Numer artykułu: VCOF140X70NITF
Owalna przyssawka do szybkiej obsługi - VCOFOwalna przyssawka do szybkiej obsługi - 140 x 70
Przyssawka owalna 140x70 mm. Nitryl
Numer artykułu: VCOF140X70NITF
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
Owalne przyssawki
Dane techniczne
Długość
140 mm
Szerokość (B)
70 mm
Skok
16.5 mm