Artikelnummer: VCOF140X70NITF
Ovale zuignap voor hoge snelheid handling - VCOFOvale zuignap voor hoge snelheid handling - 140 x 70
Ovale zuignap, 140x70 mm. Nitrile
Artikelnummer: VCOF140X70NITF
Documenten voor Ovale zuignap, 140x70 mm. Nitrile
icon3D-CAD-file (VCOF140X70NITF)
Direct leverbaar
excl. btw incl. btw
Ovale zuignappen
TECHNISCHE GEGEVENS
Lengte (L1)
140 mm
Breedte (B)
70 mm
Slag
16.5 mm