Artikelnummer: MCD25180
ISO 6432 cilinder dubbelwerkend
ISO 6432 cilinder, dubbelwerkend, diameter 25, slag 180
Artikelnummer: MCD25180
Documenten voor ISO 6432 cilinder, dubbelwerkend, diameter 25, slag 180
iconDrawing ISO6432 cylinder double-acting
icon3D-CAD-file MCD25180
iconDatasheet MCD25180
Direct leverbaar
excl. btw incl. btw
icon3D-CAD-file MCD25180
iconDatasheet MCD25180
Materialen:
Temperatuurbereik:
-20°C tot en met +80°C
Bedrijfsdruk:
max. 10 bar
Uitvoering:
met magneetzuiger
Optioneel:
1:1 uitwisselbaar met:
Festo - DSNU serie
SMC - C85 serie
Norgren - RM serie
Aventics - MNI serie
Parker - P1A serie
Geproduceerd in EU
TECHNISCHE GEGEVENS
Zuiger diameter ⌀
25 mm
Slag
180 mm
Drukkracht bij 7 bar