Numer artykułu: MCD25180
ISO 6432 Cylinder dwustronnego działania
Cylinder ISO 6432, dwustronnego działania, średnica 25, skok 180
Numer artykułu: MCD25180
Dokumenty dla Cylinder ISO 6432, dwustronnego działania, średnica 25, skok 180
iconDrawing ISO6432 cylinder double-acting
icon3D-CAD-file MCD25180
iconDatasheet MCD25180
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
icon3D-CAD-file MCD25180
iconDatasheet MCD25180
Materiałów:
Zakres temperatur:
-20°C do +80°C
Ciśnienie operacyjne:
Max. 10 barów
Egzekucja:
z tłokiem magnetycznym
Fakultatywny:
1:1 wymienne z:
Festo - seria DSNU
SMC - seria C85
Norgren - seria RM
Aventics - seria MNI
Parker - seria  P1A
Wyprodukowane w UE
Dane techniczne
Średnica tłoka ⌀
25 mm
Skok
180 mm
Siła nacisku przy 7 bar