Numer artykułu: MVIC20E230AC
Zawór elektromagnesowy 2-2-drożny, NC pośredni DN13-50 ST03Elektrozawory 2 – ikona InDirect NC
Elektrozawór 2/2-drożny, NC, DN 50, G 2",, 230V AC, EPDM
Numer artykułu: MVIC20E230AC
Dokumenty dla Elektrozawór 2/2-drożny, NC, DN 50, G 2",, 230V AC, EPDM
icon2/2-way solenoid valves, NC, pilot-operated, DN13-50
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
STANDARDOWO DOSTARCZANE Z WTYCZKĄ
Materiały:
Obudowa: Mosiądz CW617N
Uszczelnienia: NBR, FKM, EPDM
Funkcja:
Elektrozawór 2/2-drożny
Pośredniego działania, normalnie zamknięty (NC)
Gwint:
G 1/2″, G 3/4″, G 1″, G 1 1/2″ i G 2″
Średnica nominalna (DN):
Od 13 mm do 50 mm
Ciśnienie robocze:
0,15 do 16 bar
Uwaga: w zależności od średnicy nominalnej (DN)
Kv:
Od 0,1 m³/h do 0,47 m³/h
Zakres temperatur:
NBR: -10°C do +90°C
FKM: -10°C do +160°C
EPDM: -10°C do +160°C
Opcje na życzenie
  • Obsługa ręczna
  • Niklowanie elektrolityczne
  • Odtłuszczone do zastosowań w tlenie
Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o zaworach pneumatycznych
Dane techniczne
Gwint
G 2"
Napięcie
230V AC
Ciśnienie robocze
0.15-10 bar
Funkcja
2/2 NC
Średnica nominalna (DN)
50 mm