Artikelnummer: MVIO20N230AC
2/2-weg magneetventiel, NO, DN 50, G 2", 230V AC, NBR
Artikelnummer: MVIO20N230AC
Documenten voor 2/2-weg magneetventiel, NO, DN 50, G 2", 230V AC, NBR
icon2/2-way solenoid valves, NO, pilot-operated, DN13-50
Direct leverbaar
excl. btw incl. btw
STANDAARD GELEVERD MET STEKKER
Materialen:
Behuizing: Messing CW617N
Afdichtingen: NBR, FKM, EPDM
Functie:
Magneetventiel 2/2-weg
Indirect werkend, normaal geopend (NO)
Draad:
G 1/2″, G 3/4″, G 1″, G 1 1/2″ en G 2″
Doorlaat (DN):
Van 13 mm tot 50 mm
Bedrijfsdruk:
0,15 tot 16 bar
Let op: afhankelijk van doorlaat (DN)
Kv:
Van 0,1m3/h tot 0,47 m3/h
Temperatuurbereik:
NBR: -10°C tot +90°C
FKM: -10°C tot +160°C
EPDM: -10°C tot +160°C
Opties op aanvraag
  • Handbediening
  • Elektrolytisch vernikkelen
  • Ontvet voor gebruik in zuurstof
Klik hier voor meer informatie over pneumatische ventielen
TECHNISCHE GEGEVENS
Schroefdraad
G 2"
Spanning
230V AC
Bedrijfsdruk
0.15-10 bar
Functie
2/2 NO
Doorlaat (DN)
50 mm