Numer artykułu: MVIO20N230AC
Elektrozawór 2/2-drożny, NO, DN 50, G 2", 230V AC, NBR
Numer artykułu: MVIO20N230AC
Dokumenty dla Elektrozawór 2/2-drożny, NO, DN 50, G 2", 230V AC, NBR
icon2/2-way solenoid valves, NO, pilot-operated, DN13-50
Dostępne bezpośrednio
Wyłączny VAT W tym VAT
DOSTARCZANE STANDARDOWO Z WTYCZKĄ
Materiały:
Obudowa: Mosiądz CW617N
Uszczelnienia: NBR, FKM, EPDM
Funkcja:
Zawór elektromagnetyczny 2/2-drożny
Pośredniego działania, normalnie otwarty (NO)
Gwint:
G 1/2″, G 3/4″, G 1″, G 1 1/2″ i G 2″
Średnica nominalna (DN):
Od 13 mm do 50 mm
Ciśnienie robocze:
0,15 do 16 bar
Uwaga: w zależności od średnicy nominalnej (DN)
Kv:
Od 0,1 m³/h do 0,47 m³/h
Zakres temperatur:
NBR : -10°C do +90°C
FKM : -10°C do +160°C
EPDM : -10°C do +160°C
Opcje na życzenie:
  • Obsługa ręczna
  • Niklowanie elektrolityczne
  • Odtłuszczone do zastosowań w tlenie
Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o zaworach pneumatycznych
Dane techniczne
Gwint
G 2"
Napięcie
230V AC
Ciśnienie robocze
0.15-10 bar
Funkcja
2/2 NO
Średnica nominalna (DN)
50 mm